LV / EN / RU
Suņa simbols smilšu spēlē
Suns mājās – psiholoģiskās veselības tests, attiecības ģimenē. Runā, ka tieši pēc suņa var spriest par to, kāds ir psiholoģiskais klimats ģimenē, cik labsirdīgi cilvēki tur dzīvo. Ja kaķis ir autonoms dzīvnieks, viņš dzīvo pati par sevi, tad suns ir ģimenes dzīvnieks, pakļauts saimniekam.

Suņa simbols – no manas pieredzes vai sajūtas pēc manu klientu bildēm, parādās, kā cilvēka draugs, uzticības persona, sargs vai atbalsts. Iespējams, cilvēkam ir grūtības saskarsmē ar cilvēkiem vai vilšanās, ja bildēs ir maz cilvēku un daudz suņu. Pēc manam domām tas ir gadījumos, kad ir kontaktu deficīts, deficīts pēc patiesīguma, siltuma. Saka, ja bērns izvēlas mazo suni, tad viņš meklē draugu, ja lielo suņi- tad tiecas pēc aizsardzības. „Kontaktējoties ar kaķiem un maziem sunīšiem pirmajā vietā ir tieši vajadzība pēc taktila kontakta, bet, kontaktējoties ar lieliem suņiem, tādiem kā sanbernāri, vai ņufaundlieši pirmajā vietā ir vajadzība pēc vecāku aizsardzības. Šiem dzīvniekiem, atšķirībā no vecākiem, bērns pats dod pavēles”.

Varbūt suņa simbols parādās, kad bērnam trūkst pieaugušo uzmanības un bērns jūtas vientuļš vai atkarīgs. Bieži vien tad zemapziņā cilvēkam liekas, ka suņi ir vienīgie draugi un caur viņiem var atrast komunikāciju, lai nebūtu viens. Kad suņi dominē smilšu kastē un tajā nav cilvēku, tad klientam trūkst atbalsta no citiem cilvēkiem. Pārējā informācija par suņa simbolu smilšu spēlē - suns