LV / EN / RU
VITA KĀRKLIŅA
Vita Kārkliņa ir sertificēta sistēmiskās ģimenes psihoterapeite (LPB) un apmācīttiesīga smilšu spēles terapeite, kā psihoterapeite strādā kopš 1996.gada.

Lides fon Keizerlinkas Smilšu spēles terapijas Institūta Tālākizglītības programmā “Smilšu spēles bilžu valoda” grupu vada kopā ar sistēmisko ģimenes psihoterapeiti. Līgu Rāviņu.

Sertificēta ģimenes psihoterapeite (Latvijas psihoterapeitu biedrība līdz 2020.g.)

Apmācīttiesības apliecinājums – tiesības veikt psihoterapeitiskajā smilšu spēlē: pašpieredzes, tālākizglītības un supervīziju vadīšanu. (DGST – Vācija 2012g.)

Smilšu spēles psihoterapeite (Starptautiskās smilšu psihoterapijas biedrības sertifikāts, ISST2009).

Smilšu spēles terapijas metode ar tiesībām integrēt ģimenes psihoterapijā (2007.g)

Sistēmiskās ģimenes psihoterapijas pasniedzēja (2002.g. L.Keizerlinkas un A.Šllipes apmācībā).

Sistēmiskās ģimenes psihoterapijas pasniedzējas kvalifikācija - Sistēmiskā ģimenes psihoterapeite (Kvalifikācija atbilstoši Vācijas sistēmiskās apvienības vadlīnījām 1999.g. apmācības L.Keizerlinkas un Osnabrukas institūta vadībā).

Pedagoģijas maģistra grāds (LVU 1994.g.)

LVU Vēstures un sabiedrības mācības pasniedzēja (1986.g.)

Darba pieredze psihoterapijā no 1996. gada, strādājot individuālā praksē no 1997. gada.

SMILŠU SPĒLES TERAPIJAS MĀCĪBAS
Aicinām pieteikties visus, kurus interesē Smilšu spēles terapijas metode, iespēju to apgūt, pielietojot un integrējot savā darbā.


Smilšu spēles terapijas metodes apmācība paredzēta – palīdzošajās profesijās strādājošiem ar augstāko izglītību pedagoģijā, psiholoģijā, sociālajā pedagoģijā. Šo metodi var integrēt arī ģimenes un citu virzienu psihoterapeiti savās terapijas praksēs.

Apmācības vadīs Vita Kārkliņa un Līga Rāviņa (apmācīttiesīgas smilšu spēles psihoterapeites). Apmācības supervizore Starptautiskā un Vācijas smilšu spēles un ģimenes psihoterapijas pasniedzēja un terapeite Linde fon Keizerlinka.

Mācību ilgums ir divi gadi un trīs mēneši, ar iespēju saņemt apstiprinātus sertifikātus.

Lūdzam pieteikties uz Vitas Karkliņas e-pastu: vita.karklina2000@inbox.lv

Grupā 8-10 cilvēki, pirmā pārrunu diena pēc grupas noklompektēšanas. Mācības notiek ik pa trim mēnešiem, piektdienās un sestdienās V.Karkliņas praksē.

Skatīt www.gimenespsihoterapeits.lv